Koło pasowe z wolnobiegiem 332322 HC-CARGO
Opis
Koło pasowe z wolnobiegiem 332322 HC-CARGONowe koło pasowe alternatora 332322 to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego koła w Twoim alternatorze.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowyPomiar 1 rowka 15.20, Odleglosc (tyl) 4.00, Wolnobieg Z, Szerokosc 37.40, Typ kola pasowego Wielorowkowe z wolnobiegiem, Srednica otworu 17.00, Rowki 5, Glebokosc w 16.00, Kier. obrotu CW, Typ pasa Wielopasowe, Rozmiar gwintu M16-1.50, Sredn. zewn. 48.80, Uwaga Pulley tool: HC-CARGO 210843.
Brand new HC Alternator pulleyHC STANDARDgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Grupa: Koła alternatoraKatalogWymiaryPomiar 1 rowka 15.20Odleglosc (tyl) 4.00Wolnobieg ZSzerokosc 37.40Typ kola pasowego Wielorowkowe z wolnobiegiemSrednica otworu 17.00Rowki 5Glebokosc w 16.00Kier. obrotu CWTyp pasa WielopasoweRozmiar gwintu M16-1.50Sredn. zewn. 48.80Uwaga Pulley tool: HC-CARGO 210843.
Numery referencyjne:Zastępuje│Lista częściNumer OE2315100Q0 ANISSAN4417573 OPEL7701477507 RENAULT8200584039 RENAULTNumer konkurentaAFP3011 AUTOSTARTER POLAND332322 HC-CARGOF23463701 INARMOF23463703 INARMOF23463704 INARMOF2346371 INARMOF2346374 INARMOF234637 INARMO335811 JAHN5350048000 LUK535004810 LUK2548621 VALEO2604092 VALEO55583 VALEO588038 VALEO593516 VALEOEC4259 WOOD AUTO SUPPL5432 ZEN DO BRASILKoło alternatorów: O producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
