Wirnik rozrusznika 135387 HC-CARGO
Opis
Wirnik rozrusznika 135387 HC-CARGOCałkowicie nowy Wirnik rozrusznika od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowykW 1.4-2.7, Napiecie 12, Srednica komutatora 30.60, Odleglosc komutatorów 15.00, Sredn. zewn. wypustu/zeba 18.70, Liczba szyn 19, Wysokosc pierscienia 34.00, Dlugosc szyny 5.60, Sredn. wewn. pierscienia 10.00, Odleglosc baru 2.80, Liczba zebów 16, Srednica rdzenia 50.00, Dlugosc walu 141.00, Odleglosc poprzeczki preta 30.60, Srednica walu (przód) 10.00, Wysokosc szyny 21.00, Dlug. wypustu/zeba 22.00, Srednica zewn. walu (tyl) 7.00, Sredn. zewn. pierscienia 41.20, Kier. obrotu CW/CCWgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraDane elektryczneWymiarySrednica komutatora 30.60Odleglosc komutatorów 15.00Sredn. zewn. wypustu/zeba 18.70Liczba szyn 19Wysokosc pierscienia 34.00Sredn. wewn. pierscienia 10.00Odleglosc baru 2.80Liczba zebów 16Srednica rdzenia 50.00Dlugosc walu 141.00Odleglosc poprzeczki preta 30.60Srednica walu (przód) 10.00Wysokosc szyny 21.00Dlug. wypustu/zeba 22.00Srednica zewn. walu (tyl) 7.00Sredn. zewn. pierscienia 41.20Kier. obrotu CW/CCWkW 1.4-2.7Napiecie 12Numery referencyjne:Numer konkurentaSA3007 AUTOSTARTER POLANDSA3010 AUTOSTARTER POLAND239544 HC-CARGO135387 HC-CARGO182591 VALEO594112 VALEO594278 VALEO594344 VALEONE824 VALEOWSA17447 WOOD AUTO SUPPLWSA17619 WOOD AUTO SUPPLO producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
