Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Wirnik rozrusznika 230499 HC-CARGO

102,51 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Wirnik rozrusznika 230499 HC-CARGOCałkowicie nowy Wirnik rozrusznika 230499 HC-CARGO od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika .

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowykW 1.4, Napiecie 12, Srednica komutatora 31.50, Odleglosc komutatorów 5.10, Sredn. zewn. wypustu/zeba 13.00, Liczba szyn 29, Wysokosc pierscienia 25.00, Dlugosc szyny 3.80, Sredn. wewn. pierscienia 12.00, Odleglosc baru 2.00, Liczba zebów 9, Srednica rdzenia 53.60, Dlugosc walu 113.30, Odleglosc poprzeczki preta 37.50, Srednica walu (przód) 10.00, Wysokosc szyny 18.30, Dlug. wypustu/zeba 20.00, Srednica zewn. walu (tyl) 8.00, Sredn. zewn. pierscienia 46.50gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraInformacje o produkcieDane elektrycznekW 1.4Napiecie 12WymiarySrednica komutatora 31.50Odleglosc komutatorów 5.10Sredn. zewn. wypustu/zeba 13.00Liczba szyn 29Wysokosc pierscienia 25.00Sredn. wewn. pierscienia 12.00Odleglosc baru 2.00Liczba zebów 9Srednica rdzenia 53.60Dlugosc walu 113.30Odleglosc poprzeczki preta 37.50Srednica walu (przód)10.00Wysokosc szyny18.30Dlug. wypustu/zeba20.00Srednica zewn. walu (tyl)8.00Sredn. zewn. pierscienia46.50Numery referencyjne:Zastępuje│Lista częściNumer OEM106X58971 MITSUBISHIM106X59771 MITSUBISHIM106X58671 MITSUBISHI233101S710 NISSANM106X58671 NISSANNumer konkurentaSA5023 AUTOSTARTER POLANDF042S40046 BOSCHF042040046 BOSCH230499 HC-CARGOAM3505 UNIPOINTAM35051 UNIPOINT618318 WAIWSA19918 WOOD AUTO SUPPLWirkniki alternatorów: O producencie:O producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.