Tarcze Klocki TRW Tył VW BEETLE CADDY III 253mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe TRW - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: DF4276Specyfikacja:Wymiar gwintu: 15,3Wysokość [mm]: 51średnica [mm]: 253Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10Minimalna grubość [mm]: 7średnica otworu centrującego [mm]: 65Ilość otworów: 9średnica otworu [mm]: 112Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyPowierzchnia: lakierowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: GDB1330Specyfikacja:System hamulcowy: TRWDługość [mm]: 87,0Wysokość [mm]: 52,9Grubość [mm]: 17,0Oznaczenie kontrolne: E9 90R - 01120/457Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowegoSystem hamulcowy: tylko w połączeniu ze stalowymi tarczami hamulcowymiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen BEETLE (5C1, 5C2)1.2 TSI 77 kW 2011.07 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.10 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.10 -> .2.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.07 -> .
Volkswagen BEETLE kabriolet (5C7, 5C8)1.2 TSI 77 kW 2011.12 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.12 -> .2.0 TSI 147 kW 2011.12 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.12 -> .2.0 TDI 103 kW 2012.04 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .
Volkswagen CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 55 kW 2004.03 -> 2006.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 74 kW 2005.03 -> 2015.051.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 77 kW 2004.04 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.05 -> 2010.082.0 SDI 51 kW 2004.03 -> 2010.082.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Volkswagen CADDY III Nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 55 kW 2004.03 -> 2006.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 77 kW 2004.04 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.11 -> 2010.082.0 SDI 51 kW 2004.03 -> 2010.082.0 TDI 62 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 4motion 62 kW 2010.12 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
