Rozrusznik Komatsu Yanmar 112676 F032112676 Hc-cargo
Opis
Rozrusznik KOMATSU YANMAR 112676 F032112676 HC-CARGOCałkowicie nowy rozrusznik od liderów automotive HC-Cargo. Nasz rozrusznik to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego rozrusznika w Twoim pojeździe.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.
Numery użytkowe 112676Opis szczegółowykW 2.2, Napiecie 12, Typ bendiksu Stal, Liczba otworów montazowych 2 (0), Otwór montazowy 2 13.50, Odleglosc (tyl) 210.00, Typ przekladni GR, Prod. info BN, Wodoodporny Nie, Odleglosc (przód) 21.00, Dlug. bendiksu 20.50, Liczba zebów 9, B+ M8, Zacisk 50 M4-6.30, Kolnierz montazowy 95.00, Odleglosc 119.50, Uszczelnienie olejowe Nie, Typ sprzegla Mokre, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Regulator ze szczotkotrzymaczem 20, Otwór montazowy 1 13.50, Liczba otworów montazowych 2 (0)Marka:Model, Typ, RokKOMATSU:D21A, 4D95S, 01.2001 - 12.2006WA70A-1, 4D98E, 01.1992 - 12.1998YANMAR:SE50-3, 4TNE94, 01.1992 - 12.19988002, 4TNE98-NSR, 01.2003 - 12.2007HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoZamiennik dla: HITACHIOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.
Specyfikacja techniczna:Grupa: RozrusznikiInformacje o produkcieDane elektrycznekW 2.2Napiecie 12KatalogProd. info BNWodoodporny NieUszczelnienie olejowe NieTyp sprzegla MokreWymiaryTyp bendiksu StalLiczba otworów montazowych 2 (0)Otwór montazowy 213.50Odleglosc (tyl) 210.00Typ przekladni GROdleglosc (przód) 21.00Dlug. bendiksu 20.50Liczba zebów 9B+M8Zacisk 50M4-6.30Kolnierz montazowy 95.00Odleglosc 119.50Kier. obrotuZgodnie ze wskazówkami zegaraRegulator ze szczotkotrzymaczem 20Otwór montazowy 113.50Dlugosc calkowita w 231.00B+ : M8Clutch type : WetDist. : 119.50Drive dist. : 20.40Drive type : SteelGear type : GRkW : 2.2Mount. flange : 95.00No./mount. holes : 2 (0)No./teeth : 9Oil sealed : NoRotation : CRTotal length : 233.00Voltage : 12Waterproof : NoZastępuje│Lista częściNumer OE22255566 DOOSAN1599845 HYSTER3114929 HYSTERAT211995 JOHN DEERE12990077010 YANMAR Lista czesci12990077040 YANMAR4TNE98 YANMAR12990077011 YANMARYM12990077010 YANMARNumer konkurenta254136 AD KÜHNER40121132 ARK RACINGS2041 AUTOSTARTER POLANDF042200200 BOSCHF042S04030 BOSCHF042004030 BOSCH0399501105 BOSCH Lista czesciCST20144 CASCO SRLCST32157 CASCO SRLCST21178 CASCO SRL8919 CEVAM980510092 CV PSH682029092 DRI253064 ELSTOCK11040751 EUROTEC104130 FACROM107189 FACROM112676 HC-CARGO8EA015642031 HELLAS13205 HITACHI Lista czesciS13204 HITACHI Lista czesciS13404 HITACHI Lista czesciMS449 ISKRA18491 LESTERLES0195 LUCASLRS01565 LUCASSTR6016 UNIPOINT600051 VALEO18491N WAISTR6016 WOOD AUTO SUPPLO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
