Tarcza TRW Przód VW POLO 9N, 6R 256mm
Opis
Tarcza hamulcowa TRW - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: DF2803Specyfikacja:średnica [mm]: 256Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 19średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 37Ilość otworów: 5Wymiar gwintu: 16średnica otworu [mm]: 100Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen POLO (6R1, 6C1)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.0 TSI 81 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.06 -> .1.2 51 kW 2009.06 -> .1.2 TSI 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSI 16V 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 77 kW 2009.11 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 BiFuel 60 kW 2010.03 -> 2011.011.4 (6R1) 63 kW 2009.03 -> 2014.051.4 TSI 103 kW 2012.10 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.6 BiFuel 60 kW 2011.01 -> .1.6 66 kW 2014.07 -> .1.6 77 kW 2010.01 -> .1.6 81 kW 2014.07 -> .1.8 GTI 141 kW 2014.11 -> .1.2 TDI 55 kW 2009.10 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.05 -> .1.6 TDI 55 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 66 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 77 kW 2009.06 -> .
Volkswagen POLO (9N_)1.2 40 kW 2002.01 -> 2007.051.2 44 kW 2007.05 -> 2009.111.2 12V 47 kW 2001.10 -> 2007.071.2 12V 51 kW 2007.05 -> 2009.111.4 16V 55 kW 2001.10 -> 2008.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2009.111.4 61 kW 2002.08 -> 2009.111.4 FSI 63 kW 2002.02 -> 2006.071.4 16V 74 kW 2001.10 -> 2008.051.6 16V 77 kW 2006.05 -> 2009.111.4 TDI 51 kW 2005.04 -> 2009.111.4 TDI 55 kW 2001.10 -> 2005.061.4 TDI 59 kW 2005.04 -> 2009.111.9 SDI 47 kW 2001.10 -> 2009.111.9 TDI 74 kW 2001.10 -> 2009.111.9 TDI 96 kW 2003.11 -> 2009.11Volkswagen POLO sedan (9A4, 9A2, 9N2)1.0 58 kW 2003.02 -> 2003.101.4 55 kW 2002.11 -> 2012.041.4 74 kW 2003.11 -> .1.6 74 kW 2002.09 -> .1.4 TDI 55 kW 2003.07 -> .1.9 SDI 47 kW 2002.09 -> .1.9 TDi 74 kW 2002.09 -> .
Volkswagen POLO sedan (9N4)1.9 TDI 74 kW 2003.07 -> 2010.12Volkswagen POLO Van (6R)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.2 TSI 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
