Tarcze Klocki ATE Tył - VW GOLF VI PASSAT B6 310mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe ATE - TyłKomplet na oś Nr katalogowy: 24.0122-0219.1Specyfikacja:średnica [mm]: 310,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22,0Minimalna grubość [mm]: 20,0Ilość otworów: 5Ilość otworów 2: 9średnica otworu [mm]: 112,0Wysokość [mm]: 48,5średnica otworu centrującego [mm]: 65,0średnica wewnętrzna [mm]: 169,0otwór o śr [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 13.0460-2880.2Specyfikacja:Szerokość [mm]: 105,3Wysokość [mm]: 55,9Grubość [mm]: 17,1Liczba śrub: 4System hamulcowy: Lucas / TRWOznaczenie kontrolne: E1 90R-02A0498/0349Oznaczenie kontrolne: E9 90R-02A1163/0750Numer artykułu zalecanego dodatku: 13.0460-0035.2Numer artykułu zalecanego dodatku: 13.0460-0259.2Informacje:Wyposażenie pojazdu: do pojazdów bez elektronicznego hamulca postojowegoStyk ostrzegawczy o zużyciu: przygotowany dla wskaźnika zużyciaStyk ostrzegawczy o zużyciu: bez styku zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowegoStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF VI (5K1)2.0 R 4motion 188 kW 2009.11 -> 2013.112.0 R 4motion 195 kW 2009.11 -> 2011.052.0 R 4motion 199 kW 2009.11 -> 2012.112.0 TDI 4motion 103 kW 2009.05 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.03 -> .2.0 GTI 155 kW 2011.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .2.0 R 195 kW 2013.01 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .
Volkswagen PASSAT (3C2)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.071.4 TSI EcoFuel 110 kW 2009.01 -> 2010.071.6 75 kW 2005.05 -> 2010.071.6 FSI 85 kW 2005.03 -> 2008.061.8 TSI 112 kW 2009.11 -> 2010.071.8 TSI 118 kW 2007.05 -> 2010.072.0 FSI 110 kW 2005.03 -> 2010.072.0 FSI 4motion 110 kW 2005.09 -> 2010.072.0 FSI 125 kW 2007.08 -> 2010.072.0 FSI 147 kW 2005.07 -> 2010.073.2 FSI 4motion 184 kW 2005.11 -> 2010.073.6 R36 4motion 220 kW 2007.04 -> 2010.071.6 TDI 77 kW 2009.08 -> 2010.071.9 TDI 77 kW 2005.03 -> 2008.112.0 TDI 81 kW 2008.11 -> 2010.072.0 TDI 88 kW 2005.11 -> 2007.052.0 TDI 90 kW 2005.08 -> 2006.072.0 TDI 100 kW 2005.03 -> 2010.112.0 TDI 103 kW 2005.03 -> 2009.052.0 TDI 4motion 103 kW 2005.03 -> 2009.052.0 TDI 16V 103 kW 2005.03 -> 2010.072.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2005.03 -> 2010.082.0 BlueTDI 105 kW 2009.01 -> 2010.112.0 TDI 120 kW 2005.08 -> 2009.052.0 TDI 125 kW 2005.08 -> 2010.072.0 TDI 4motion 125 kW 2009.05 -> 2010.07Volkswagen PASSAT Variant (3C5)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.111.4 TSI EcoFuel 110 kW 2009.01 -> 2010.111.6 75 kW 2005.08 -> 2010.111.6 FSI 85 kW 2005.08 -> 2008.061.8 TSI 112 kW 2009.11 -> 2010.111.8 TSI 118 kW 2007.05 -> 2011.102.0 FSI 110 kW 2005.08 -> 2010.112.0 FSI 4motion 110 kW 2005.09 -> 2010.112.0 FSI 147 kW 2005.08 -> 2010.113.2 FSI 4motion 184 kW 2005.11 -> 2010.113.6 R36 4motion 220 kW 2007.04 -> 2010.111.6 TDI 77 kW 2009.08 -> 2010.111.9 TDI 77 kW 2005.08 -> 2008.112.0 TDI 81 kW 2008.11 -> 2010.112.0 TDI 88 kW 2005.11 -> 2007.052.0 TDI 90 kW 2005.08 -> 2006.022.0 TDI 100 kW 2005.08 -> 2010.112.0 TDI 103 kW 2005.08 -> 2009.052.0 TDI 4motion 103 kW 2005.08 -> 2009.052.0 TDI 16V 103 kW 2005.08 -> 2010.112.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2005.08 -> 2010.112.0 BlueTDI 105 kW 2009.01 -> 2010.112.0 TDI 120 kW 2005.08 ->
