Wirnik rozrusznika 131309 HC-CARGO
Opis
Wirnik rozrusznika 131309 HC-CARGOCałkowicie nowy Wirnik rozrusznika od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika w Twoim alternatorze.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowykW 4.0, Napiecie 24, Srednica komutatora 46.10, Odleglosc komutatorów 23.50, Sredn. zewn. wypustu/zeba 18.70, Liczba szyn 33, Wysokosc pierscienia 43.60, Dlugosc szyny 10.50, Sredn. wewn. pierscienia 18.90, Odleglosc baru 2.30, Srednica rdzenia 75.00, Dlugosc walu 337.00, Odleglosc poprzeczki preta 46.20, Srednica walu (przód) 14.00, Wysokosc szyny 30.30, Dlug. wypustu/zeba 34.50, Liczba wypustów 10, Srednica zewn. walu (tyl) 12.50, Sredn. zewn. pierscienia 68.10, Srednica zewn. walu (tyl) 14.10, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Uwaga 18 V: HC-CARGO 137287., Srednica walu 19.00gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraInformacje o produkcieDane elektryczneKatalogWymiarySrednica komutatora 46.10Odleglosc komutatorów 23.50Sredn. zewn. wypustu/zeba 18.70Liczba szyn 33Wysokosc pierscienia 43.60Sredn. wewn. pierscienia 18.90Odleglosc baru 2.30Srednica rdzenia 75.00Dlugosc walu 337.00Odleglosc poprzeczki preta 46.20Srednica walu (przód) 14.00Wysokosc szyny 30.30Dlug. wypustu/zeba 34.50Liczba wypustów 10Srednica zewn. walu (tyl) 12.50Sredn. zewn. pierscienia 68.10Srednica zewn. walu (tyl) 14.10Kier. obrotuZgodnie ze wskazówkami zegaraSrednica walu 19.00Uwaga18 V: HC-CARGO 137287.kW 4.0Napiecie 24Numery referencyjne:Numer konkurentaSA0016 AUTOSTARTER POLANDSA0075 AUTOSTARTER POLAND2004014975 BOSCH2004004032 BOSCH2004004033 BOSCH2004004035 BOSCH2004004036 BOSCH2004004038 BOSCH2004014075 BOSCH131309 HC-CARGO16360324 ISKRA619101 WAIWSA1919 WOOD AUTO SUPPLWirkniki alternatorów: O producencie:O producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
