Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Obudowa alternatora przod 235029 HC-CARGO

203,07 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Obudowa alternatora HC-CARGO 235029Całkowicie nowa obudowa alternatora od liderów automotive HC-CARGO. Nasza obudowa alternatora to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanej obudowy alternatora w Twoim alternatorze.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowyPozycja pasa 5, Sredn. wewn. lozysko mm 47.00, Średnica ramienia uchwytu z gwintem 10.00, Srednica wewnetrzna 118.00, Stosowany w A115I, Uwaga Bearing: HC-CARGO 142270., Grubosc 41.30, Wspornik regulacji paska 11.00gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Obudowa alternatoraInformacje o produkcieKatalogWymiaryPozycja pasa 5Sredn. wewn. lozysko mm 47.00Srednica wewnetrzna 118.00Grubosc 41.30Wspornik regulacji paska 11.00Stosowany w A115IUwaga Bearing: HC-CARGO 142270.

Numery referencyjne:Zastępuje│Lista częściNumer konkurentaABR4053 AUTOSTARTER POLAND235029 HC-CARGO083623481010 LUCAS83623481 MARELLIO producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.