Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki TRW Przód -VW GOLF V - VI PLUS 312mm

605,73 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe TRW - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: DF4464SSpecyfikacja:Wymiar gwintu: 15,4Minimalna grubość [mm]: 22średnica [mm]: 312Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 49,9Ilość otworów: 9średnica otworu [mm]: 112Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: lakierowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: GDB1550Specyfikacja:System hamulcowy: ATEDługość 2 [mm]: 155,2Wysokość 2 [mm]: 66Grubość [mm]: 20,3Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 155Długość 1 [mm]: 156.4Wysokość 1 [mm]: 71.4Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 FSI 66 kW 2003.10 -> 2006.071.4 TSI 125 kW 2005.11 -> 2008.112.0 FSI 110 kW 2004.01 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.022.0 GTI 169 kW 2006.09 -> 2008.122.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF V Variant (1K5)1.4 59 kW 2007.06 -> 2009.071.4 TSI 90 kW 2007.06 -> 2009.071.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2009.071.4 TSI 125 kW 2007.06 -> 2009.071.6 75 kW 2007.06 -> 2009.072.0 147 kW 2007.06 -> 2009.071.9 TDI 4motion 77 kW 2008.01 -> 2009.072.0 TDI 100 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 16V 103 kW 2007.06 -> 2009.07Volkswagen GOLF VI (5K1)1.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 147 kW 2009.06 -> 2013.112.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 GTi 173 kW 2011.05 -> 2012.112.0 R 4motion 195 kW 2009.11 -> 2011.052.0 R 4motion 199 kW 2009.11 -> 2012.112.5 125 kW 2009.07 -> 2013.052.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 4motion 103 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.03 -> .2.0 GTI 155 kW 2011.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .2.0 R 195 kW 2013.01 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .

Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.2 TSI 63 kW 2010.07 -> 2013.071.4 59 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 118 kW 2009.07 -> 2013.071.6 75 kW 2009.07 -> 2013.071.6 MultiFuel 75 kW 2010.07 -> 2013.072.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2013.071.6 TDI 4motion 77 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 81 kW 2010.01 -> 2013.072.0 TDI 100 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 103 kW 2009.07 -> 2013.07Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.