Alternator OPEL VAUXHALL F032116701 HC-CARGO
Opis
Alternator OPEL VAUXHALL F032116701 HC-CARGOCałkowicie nowy alternator od liderów automotive HC-Cargo. Nasz alternator to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego alternatora w Twoim pojeździe.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.
Opis szczegółowyNapiecie 14, A 100, Kola pasowe Wielorowkowe z wolnobiegiem, Rozmiar Otwór wspornika 1 10.50, Sredn. kola pasowego 53.50, Otwór obudowyrozmiar tylnej M10, Typ zacisk COM, D+ rozmiar Wtyczka, Szerokosc lapy 33.50, Odleglosc kola pasowego 54.70, B+ M8, Wentylatory i dmuchawy IF, Promien 2 92.00, Wtyczka nr. 1 PL75, Odleglosc od glowicy 57.00, Promien 92.00, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Otwór wspornika regulacji paska 1 10.50, Rowki kola pasowego 6, Typ regulatora IR, Wspornik regulacji paska 50, Dlugosc calkowita w 183.00HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.
ZastosowaniaMarka, Model:Typ, RokOPEL, MERIVA B MPV (S10) 1.4 (75):A14NEL, 06.2010 - 03.2017A14NET, 06.2010 - 03.2017A14XER, 06.2010 - 03.2017B14NEL, 06.2010 - 03.2017B14NET, 06.2010 - 03.2017B14XER, 06.2010 - 03.2017OPEL, MERIVA B VAN (S10) 1.4 ECOTEC (75):A14XER, 01.2013 - 03.2017OPEL, MERIVA B MPV (S10) 1.4 LPG (75):A14NEL, 06.2011 - 03.2017B14NEL, 06.2011 - 03.2017VAUXHALL, Meriva B 1.4:A14NEL, 01.2010 -A14NET, 01.2010 -A14XER, 01.2010 -Specyfikacja techniczna:Grupa: AlternatoryInformacje o produkcieDane elektryczneNapiecie 14A 100WymiaryKola pasowe Wielorowkowe z wolnobiegiemRozmiar Otwór wspornika 110.50Sredn. kola pasowego 53.50Otwór obudowyrozmiar tylnej M10Typ zacisk COMD+ rozmiar WtyczkaSzerokosc lapy 33.50Odleglosc kola pasowego 54.70B+M8Wentylatory i dmuchawy IFPromien 292.00Wtyczka nr. 1PL75Odleglosc od glowicy 57.00Promien 92.00Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegaraOtwór wspornika regulacji paska 110.50Rowki kola pasowego 6Typ regulatora IRWspornik regulacji paska 50Dlugosc calkowita w 183.00Zastępuje│Lista częściNumer OE1202197 OPEL13284408 OPELNumer konkurenta553982RI AD KÜHNERA0523 AUTOSTARTER POLANDA0523PR AUTOSTARTER POLAND0124425084 BOSCHLista czesciCAL10562 CASCO SRL4213 CEVAM135583100 CV PSHDRA0776 DELCO REMY286679 ELSTOCK209380 ERA SPA209380A ERA SPA12090616 EUROTEC116701 HC-CARGO32425084 HERTH U. BUSSLRA03569 LUCAS89215605 POWER MAX440644 VALEO20328R WAIO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
