Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki BOSCH Tył - AUDI A6 C7 A7 330mm

671,33 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Bosch - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 0 986 479 750Specyfikacja:średnica [mm]: 330Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 21,9Minimalna grubość [mm]: 20Wysokość [mm]: 36średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 68Ilość otworów: 5Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 0 986 494 488Specyfikacja:Numer WVA: 24606Grubość [mm]: 17,3Szerokość [mm]: 116,7Wysokość [mm]: 58,5Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaMateriał: Low-MetallicStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A6 (4G2, 4GC, C7)1.8 TFSI 140 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI 132 kW 2011.05 -> .2.0 TFSI 155 kW 2011.03 -> 2013.052.0 TFSI quattro 155 kW 2012.05 -> 2013.052.0 TFSI hybrid 155 kW 2011.11 -> .2.0 TFSI 162 kW 2013.05 -> .2.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 185 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2014.05 -> .2.8 FSI 150 kW 2010.11 -> 2015.042.8 FSI quattro 150 kW 2010.11 -> 2015.042.8 FSI quattro 162 kW 2014.09 -> .3.0 TFSI quattro 220 kW 2010.11 -> 2012.053.0 TFSI quattro 228 kW 2011.03 -> .3.0 TFSI quattro 245 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 100 kW 2012.01 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 120 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 130 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 140 kW 2013.11 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.04 -> .3.0 TDI 150 kW 2010.11 -> .3.0 TDI quattro 150 kW 2011.03 -> .3.0 TDI 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 176 kW 2013.05 -> .3.0 TDI quattro 180 kW 2011.03 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 230 kW 2011.11 -> .3.0 TDI quattro 235 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 240 kW 2014.09 -> .

Audi A6 Avant (4G5, 4GD, C7)1.8 TFSI 140 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI 132 kW 2011.06 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 185 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.8 FSI 150 kW 2011.05 -> 2015.042.8 FSI quattro 150 kW 2011.05 -> 2015.042.8 FSI quattro 162 kW 2014.09 -> .3.0 TFSI quattro 220 kW 2011.05 -> 2012.053.0 TFSI quattro 228 kW 2011.11 -> .3.0 TFSI quattro 245 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 100 kW 2012.01 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 120 kW 2011.05 -> .2.0 TDI 130 kW 2011.05 -> .2.0 TDI 140 kW 2013.11 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.04 -> .3.0 TDI 150 kW 2011.05 -> .3.0 TDI quattro 150 kW 2011.05 -> .3.0 TDI 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 180 kW 2011.05 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 230 kW 2011.11 -> .3.0 TDI quattro 235 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 240 kW 2014.09 -> .

Audi A7 Sportback (4GA, 4GF)1.8 TFSI 140 kW 2015.04 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 185 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.8 FSI 150 kW 2011.02 -> .2.8 FSI quattro 150 kW 2010.10 -> .2.8 FSI quattro 162 kW 2014.09 -> .3.0 TFSI quattro 220 kW 2010.10 -> .3.0 TFSI quattro 228 kW 2011.01 -> .3.0 TDI 140 kW 2015.11 -> .3.0 TDI quattro 140 kW 2015.11 -> .3.0 TDI 150 kW 2010.11 -> .3.0 TDI quattro 150 kW 2010.12 -> .3.0 TDI 155 kW 2015.11 -> .3.0 TDI quattro 155 kW 2014.07 -> .3.0 TDI 160 kW 2014.07 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2014.07 -> .3.0 TDI quattro 176 kW 2013.05 -> .3.0 TDI quattro 180 kW 2010.10 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2014.05 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego