Valeo Sprzęgło Kpl Skoda Octavia Audi A2 A3 Golf V
Opis
SPRZĘGŁO FIRMY VALEONUMER KATALOGOWY826326średnica 1 [mm]: 221Wersja: CPOSśrednica 2 [mm]: 220Ilość zębów: 28Profil piasty: 20,30 x 22,10ZESTAW ZAWIERA1 Łożysko oporowe1 Tarcza dociskowa sprzęgła1 Tarcza sprzęgłaZASTOSOWANIE :Marka Model Typ Pojemność silnika [ccm] Kod silnika Rok produkcjiAUDI A1 (8X1, 8XF) 1197 CBZA 2010.05 -AUDI A1 Sportback (8XA, 8XK) 1.2 TFSI 1197 CBZA 2012.01 -AUDI A2 (8Z0) 1598 BAD 2002.05 - 2005.08AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI 1197 CBZB 2010.04 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2003.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power 1595 CCSA, CMXA 2011.01 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1598 BAG, BLP, BLF 2003.08 - 2007.09AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI 1197 CBZB 2010.03 - 2013.05AUDI A3 kabriolet (8P7) 1595 BSE 2008.09 - 2010.05AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI 1197 CBZB 2010.04 - 2013.03AUDI A3 Sportback (8PA) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2004.09 - 2013.03AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power 1595 CCSA, CMXA 2011.01 - 2013.03AUDI A3 Sportback (8PA) 1598 BLP, BLF 2004.09 - 2007.09SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI 1197 CBZB 2010.04 -SEAT ALTEA (5P1) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2004.03 -SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG 1595 CHGA 2009.09 -SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1197 CBZB 2010.04 -SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 1595 BSE, BSF, CCSA, CMXA 2006.10 -SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1595 CHGA 2009.09 -SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI 1798 BYT, BZB, CDAA 2007.01 -SEAT CORDOBA (6L2) 1598 BTS 2006.11 - 2009.11SEAT CORDOBA (6L2) 2.0 1984 AZL, BBX 2002.09 - 2009.11SEAT IBIZA IV (6L1) 1598 BTS 2006.11 - 2009.11SEAT IBIZA IV (6L1) 2.0 1984 AZL, BBX 2002.04 - 2009.11SEAT IBIZA V (6J5) 1197 CBZB 2010.09 -SEAT IBIZA V (6J5) 1.6 1598 BTS 2008.05 -SEAT IBIZA V (6J5) 1598 CNKA 2011.05 -SEAT IBIZA V (6J5) 2.0 1984 CEKA 2008.10 -SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) 1197 CBZB 2010.09 -SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) 1.6 1598 BTS 2008.07 -SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) 1984 CEKA 2008.10 -SEAT IBIZA V ST (6J8) 1.2 TSI 1197 CBZB 2010.09 -SEAT LEON (1P1) 1197 CBZB 2010.02 -SEAT LEON (1P1) 1.6 1595 BSE, BSF, CCSA, CMXA 2005.07 -SEAT LEON (1P1) 1595 CHGA 2009.12 -SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA 2004.10 - 2009.05SKODA FABIA 1197 CBZA 2010.03 - 2014.12SKODA FABIA 1.2 TSI 1197 CBZB 2010.03 - 2014.12SKODA FABIA 1598 BTS, CFNA 2007.04 - 2014.12SKODA FABIA (6Y2) 2.0 1984 AZL 1999.12 - 2008.03SKODA FABIA Combi 1197 CBZA 2010.03 - 2014.12SKODA FABIA Combi 1.2 TSI 1197 CBZB 2010.03 - 2014.12SKODA FABIA Combi 1598 BTS, CFNA 2007.10 - 2014.12SKODA FABIA Combi (6Y5) 2.0 1984 AZL 2000.04 - 2007.12SKODA FABIA sedan (6Y3) 1984 AZL 1999.12 - 2007.12SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.2 TSI 1197 CBZB 2010.02 - 2013.06SKODA OCTAVIA (1Z3) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2004.06 - 2013.06SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.6 LPG 1595 CHGA 2009.08 - 2012.11SKODA OCTAVIA (1Z3) 1598 BLF 2004.02 - 2008.10SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1.2 TSI 1197 CBZB 2010.02 - 2013.04SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2004.09 - 2013.06SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1.6 LPG 1595 CHGA 2009.08 - 2012.11SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1598 BLF 2004.02 - 2008.10SKODA ROOMSTER (5J) 1.2 TSI 1197 CBZA 2010.03 -SKODA ROOMSTER (5J) 1197 CBZB 2010.03 -SKODA ROOMSTER (5J) 1.6 1598 BTS, CFNA 2006.09 -SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1197 CBZA 2010.03 -SKODA YETI (5L) 1.2 TSI 1197 CBZB 2009.09 -VW BORA (1J2) 1598 BAD 2002.01 - 2005.05VW BORA kombi (1J6) 1.6 FSI 1598 BAD 2002.01 - 2005.05VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI 1197 CBZB 2010.09 -VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1197 CBZA 2010.09 -VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 1390 BCA 2004.03 - 2006.05VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1390 BUD 2006.05 - 2010.08VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 1595 BGU, BSE, BSF 2004.04 -VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1595 CHGA 2011.05 -VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 SDI 1968 BDJ, BST 2004.03 - 2010.08VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1984 BSX 2006.04 -VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI 1598 BLF 2006.06 - 2008.05VW GOLF IV (1J1) 1598 BAD 2002.01 - 2005.06VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 FSI 1598 BAD 2002.01 - 2006.06VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1197 CBZB 2009.11 -VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.2 TSI 1197 CBZA 2010.05 -VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1595 BSE, BSF, CCSA, CMXA 2005.05 -VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 BiFuel 1595 CHGA 2009.05 -VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1598 BLF 2005.01 - 2008.05VW G
