Tarcze ATE Przód TOURAN II, TOURAN III 272mm
Opis
Tarcze hamulcowe ATE - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 24.0110-0356.1Specyfikacja:średnica [mm]: 272,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9,7Minimalna grubość [mm]: 8,0Ilość otworów: 9średnica otworu [mm]: 112,0Wysokość [mm]: 48,2średnica otworu centrującego [mm]: 65,0średnica wewnętrzna [mm]: 174,5otwór o śr [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen TOURAN (1T3)1.2 TSI 77 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 103 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 125 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 66 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 77 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2010.05 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2013.01 -> 2015.05Volkswagen TOURAN (5T1)1.2 TSI 81 kW 2015.05 -> .1.4 TSI 110 kW 2015.05 -> .1.5 TSI 110 kW 2018.11 -> .1.8 TSI 132 kW 2015.11 -> .1.6 TDI 81 kW 2015.05 -> 2016.051.6 TDI 85 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 81 kW 2015.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.11 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
