Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Stan3 Trw Tarcza Hamulcowa Przód Audi A3 Vw Golf V Caddy

126,07 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

TARCZA  HAMULCOWAFIRMY TRWDF 4294DF4294CENA ZA 1 SZTUKĘ .

SPRZEDAWANE TYLKO W KPL. PO 2 SZTUKITyp tarczy hamulcowej: wentylowanyŚrednica [mm]: 280Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 19średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 49,5Ilość otworów: 5Wymiar gwintu: 15,5średnica otworu [mm]: 112ZASTOSOWANIE.

Marka Model Pojemność silnika [ccm] Kod silnika  Rok produkcjiAUDI A3 (8P1) 1197 CBZB  2010.04 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1390 CAXC, CMSA  2007.09 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA  2003.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1595 CMXA  2011.01 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1598 BAG, BLP, BLF  2003.08 - 2007.09AUDI A3 (8P1) 1598 CAYC  2009.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1984 AXX, BWA, CCZA  2004.09 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1984 AXX, BWA, CAWB, CCZA  2004.09 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1984 BHZ, CDLA  2006.11 - 2012.08AUDI A3 kabriolet (8P7) 1968 CBAB, CFFB  2008.04 - .

AUDI A3 kabriolet (8P7) 1984 CAWB, CCZA  2008.04 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1197 CBZB  2010.04 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1390 CAXC, CMSA  2007.09 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA  2004.09 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1595 CMXA  2011.01 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1598 BLP, BLF  2004.09 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BKD, CBAB, CFFB  2005.11 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BMM  2006.01 - 2008.06AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BMN, CBBB, CFGB  2006.03 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BMN, CBBB, CFGB  2006.03 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BUY  2006.06 - 2008.06AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 AXX, BWA, CCZA  2004.09 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ  2004.09 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA  2004.09 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 BHZ, CDLA  2008.06 - .

AUDI A3 Sportback (8PA) 3189 BMJ, BUB  2004.09 - 2009.05SEAT ALTEA (5P1) 1197 CBZB  2010.04 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1390 BXW, CGGB  2006.05 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1390 CAXC  2007.11 - .

SEAT ALTEA (5P1) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA  2004.03 - .

SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1390 BXW, CGGB  2006.10 - .

SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1390 CAXC  2007.11 - .

SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1595 CCSA  2006.10 - .

SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1984 CCZB  2009.05 - .

SEAT LEON (1M1) 1896 ALH, AGR  1999.11 - 2006.06SEAT LEON (1M1) 1896 AHF, ASV  1999.11 - 2006.06SEAT LEON (1P1) 1197 CBZB  2010.02 - .

SEAT LEON (1P1) 1390 BXW, CGGB  2006.06 - .

SEAT LEON (1P1) 1390 CAXC  2007.11 - .

SEAT LEON (1P1) 1595 BSE, BSF, CCSA, CMXA  2005.07 - .

SEAT LEON (1P1) 1896 BKC, BLS, BXE  2005.07 - .

SEAT LEON (1P1) 1896 BXF  2007.06 - .

SEAT LEON (1P1) 1968 BKD, CFHC, CLCB  2005.07 - .

SEAT LEON (1P1) 1968 AZV  2005.07 - 2010.05SEAT LEON (1P1) 1968 BMM  2005.10 - .

SEAT TOLEDO III (5P2) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA  2004.10 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1896 BKC, BJB, BLS, BXE  2004.10 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1968 BKD  2004.04 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1968 AZV  2004.09 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1968 BMM  2005.11 - 2009.05SKODA OCTAVIA (1Z3) 1197 CBZB  2010.02 - .

SKODA OCTAVIA (1Z3) 1390 BCA  2004.05 - 2006.05SKODA OCTAVIA (1Z3) 1390 BUD, CGGA  2004.06 - .

SKODA OCTAVIA (1Z3) 1390 CAXA  2008.11 - .

SKODA OCTAVIA (1Z3) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA  2004.06 - .

SKODA OCTAVIA (1Z3) 1595 CCSA, CMXA  2008.01 - .

SKODA YETI (5L) 1197 CBZB  2009.09 - .

SKODA YETI (5L) 1390 CAXA  2010.06 - .

SKODA YETI (5L) 1598 CAYC  2010.11 - .

SKODA YETI (5L) 1968 CEGA, CFJA  2009.11 - .

SKODA YETI (5L) 1968 CFHF  2009.11 - .

SKODA YETI (5L) 1968 CFHA, CLCA  2009.11 - .

SKODA (SVW ) OCTAVIA 1390 CFB  2010.04 - .

SKODA (SVW ) OCTAVIA 1595 CDF  2007.06 - 2010.04SKODA (SVW ) OCTAVIA 1781 BYJ  2007.06 - 2010.04SKODA (SVW ) OCTAVIA 1984 BXX  2007.06 - 2010.04VW BEETLE (5C1) 1968 CFFB, CJAA  2011.04 - .

VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1197 CBZA  2010.09 - .

VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1197 CBZB  2010.09 - .

VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1390 BCA  2004.03 - 2006.05VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1968 CLCA  2010.08 - .

VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1968 CFHF  2010.08 - .

VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1968 CFHE  2010.11 - .

VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1197 CBZB  2009.11 - .

VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1197 CBZA  2010.05 - .

VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1390 BCA  2005.01 - .

VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1390 BLN  2005.07 - .

VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1390 BUD, CGGA  2006.05 - .

VW