Stan3 Trw Tarcza Hamulcowa Przód Audi A3 Vw Golf V Caddy
Opis
TARCZA HAMULCOWAFIRMY TRWDF 4294DF4294CENA ZA 1 SZTUKĘ .
SPRZEDAWANE TYLKO W KPL. PO 2 SZTUKITyp tarczy hamulcowej: wentylowanyŚrednica [mm]: 280Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 19średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 49,5Ilość otworów: 5Wymiar gwintu: 15,5średnica otworu [mm]: 112ZASTOSOWANIE.
Marka Model Pojemność silnika [ccm] Kod silnika Rok produkcjiAUDI A3 (8P1) 1197 CBZB 2010.04 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1390 CAXC, CMSA 2007.09 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2003.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1595 CMXA 2011.01 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1598 BAG, BLP, BLF 2003.08 - 2007.09AUDI A3 (8P1) 1598 CAYC 2009.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1984 AXX, BWA, CCZA 2004.09 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1984 AXX, BWA, CAWB, CCZA 2004.09 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1984 BHZ, CDLA 2006.11 - 2012.08AUDI A3 kabriolet (8P7) 1968 CBAB, CFFB 2008.04 - .
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1984 CAWB, CCZA 2008.04 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1197 CBZB 2010.04 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1390 CAXC, CMSA 2007.09 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2004.09 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1595 CMXA 2011.01 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1598 BLP, BLF 2004.09 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BKD, CBAB, CFFB 2005.11 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BMM 2006.01 - 2008.06AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BMN, CBBB, CFGB 2006.03 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BMN, CBBB, CFGB 2006.03 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BUY 2006.06 - 2008.06AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 AXX, BWA, CCZA 2004.09 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ 2004.09 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA 2004.09 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 BHZ, CDLA 2008.06 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 3189 BMJ, BUB 2004.09 - 2009.05SEAT ALTEA (5P1) 1197 CBZB 2010.04 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1390 BXW, CGGB 2006.05 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1390 CAXC 2007.11 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2004.03 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1390 BXW, CGGB 2006.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1390 CAXC 2007.11 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1595 CCSA 2006.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1984 CCZB 2009.05 - .
SEAT LEON (1M1) 1896 ALH, AGR 1999.11 - 2006.06SEAT LEON (1M1) 1896 AHF, ASV 1999.11 - 2006.06SEAT LEON (1P1) 1197 CBZB 2010.02 - .
SEAT LEON (1P1) 1390 BXW, CGGB 2006.06 - .
SEAT LEON (1P1) 1390 CAXC 2007.11 - .
SEAT LEON (1P1) 1595 BSE, BSF, CCSA, CMXA 2005.07 - .
SEAT LEON (1P1) 1896 BKC, BLS, BXE 2005.07 - .
SEAT LEON (1P1) 1896 BXF 2007.06 - .
SEAT LEON (1P1) 1968 BKD, CFHC, CLCB 2005.07 - .
SEAT LEON (1P1) 1968 AZV 2005.07 - 2010.05SEAT LEON (1P1) 1968 BMM 2005.10 - .
SEAT TOLEDO III (5P2) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA 2004.10 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1896 BKC, BJB, BLS, BXE 2004.10 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1968 BKD 2004.04 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1968 AZV 2004.09 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1968 BMM 2005.11 - 2009.05SKODA OCTAVIA (1Z3) 1197 CBZB 2010.02 - .
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1390 BCA 2004.05 - 2006.05SKODA OCTAVIA (1Z3) 1390 BUD, CGGA 2004.06 - .
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1390 CAXA 2008.11 - .
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2004.06 - .
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1595 CCSA, CMXA 2008.01 - .
SKODA YETI (5L) 1197 CBZB 2009.09 - .
SKODA YETI (5L) 1390 CAXA 2010.06 - .
SKODA YETI (5L) 1598 CAYC 2010.11 - .
SKODA YETI (5L) 1968 CEGA, CFJA 2009.11 - .
SKODA YETI (5L) 1968 CFHF 2009.11 - .
SKODA YETI (5L) 1968 CFHA, CLCA 2009.11 - .
SKODA (SVW ) OCTAVIA 1390 CFB 2010.04 - .
SKODA (SVW ) OCTAVIA 1595 CDF 2007.06 - 2010.04SKODA (SVW ) OCTAVIA 1781 BYJ 2007.06 - 2010.04SKODA (SVW ) OCTAVIA 1984 BXX 2007.06 - 2010.04VW BEETLE (5C1) 1968 CFFB, CJAA 2011.04 - .
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1197 CBZA 2010.09 - .
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1197 CBZB 2010.09 - .
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1390 BCA 2004.03 - 2006.05VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1968 CLCA 2010.08 - .
VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1968 CFHF 2010.08 - .
VW CADDY III nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1968 CFHE 2010.11 - .
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1197 CBZB 2009.11 - .
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1197 CBZA 2010.05 - .
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1390 BCA 2005.01 - .
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1390 BLN 2005.07 - .
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1390 BUD, CGGA 2006.05 - .
VW
