Tarcza TRW Przód GOLF SPORTSVAN, TOURAN 288mm
Opis
Tarcza hamulcowa TRW - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: DF4295Specyfikacja:średnica [mm]: 288Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 49,5Ilość otworów: 9Wymiar gwintu: 15,5średnica otworu [mm]: 112Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF SPORTSVAN (AM1, AN1)1.0 TSI 63 kW 2017.05 -> .1.0 TSI 81 kW 2017.05 -> .1.0 TSI 85 kW 2015.05 -> .1.2 TSI 63 kW 2014.05 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.04 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.04 -> .1.4 TSI MultiFuel 92 kW 2014.04 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.02 -> .1.5 TSI 96 kW 2017.05 -> .1.5 TSI 110 kW 2017.05 -> .1.6 81 kW 2014.05 -> .1.6 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.6 TDI 81 kW 2014.02 -> .1.6 TDI 85 kW 2016.11 -> .2.0 TDI 81 kW 2014.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.02 -> .
Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2)1.4 TSI 103 kW 2006.02 -> 2010.051.4 TSI EcoFuel 110 kW 2009.05 -> 2010.051.4 FSI 125 kW 2006.11 -> 2010.051.6 75 kW 2003.07 -> 2010.051.6 FSI 85 kW 2003.02 -> 2007.012.0 EcoFuel 80 kW 2006.02 -> 2009.052.0 FSI 110 kW 2003.10 -> 2007.011.9 TDI 66 kW 2004.11 -> 2010.051.9 TDI 74 kW 2003.02 -> 2004.051.9 TDI 77 kW 2003.08 -> 2010.052.0 TDI 100 kW 2003.02 -> 2010.052.0 TDI 103 kW 2005.12 -> 2010.052.0 TDI 16V 103 kW 2003.08 -> 2010.052.0 TDI 125 kW 2005.12 -> 2010.05Volkswagen TOURAN (1T3)1.2 TSI 77 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 103 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 125 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 66 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 77 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2010.05 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2013.01 -> 2015.05Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
