Obudowa alternatora 234730 HC-CARGO
Opis
Obudowa alternatora HC-CARGO 234730Całkowicie nowa obudowa alternatora od liderów automotive HC-CARGO. Nasza obudowa alternatora to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanej obudowy alternatora w Twoim alternatorze.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowyKrawedz stojana 3.00, Wysokosc sruby 31.90, Wtyczka W Bez, Srednica wewnetrzna 133.00, Stosowany w A127I, Wtyczka B+ Bez, Wtyczka D+ Nie, Rozmiar śruby M5, Sredn. wewn. otworu lozysko mm 37.00, Sredn. zewn. 137.65, Uwaga Bearing: HC-CARGO 141071., Wysokosc 34.10, Srednica wewnetrzna otworu montazowego 12.00, Grubosc 17.00gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Obudowa alternatoraInformacje o produkcieKatalogWymiaryKrawedz stojana 3.00Wysokosc sruby 31.90Wtyczka W BezSrednica wewnetrzna 133.00Wtyczka B+BezWtyczka D+NieRozmiar śruby M5Sredn. wewn. otworu lozysko mm 37.00Sredn. zewn.137.65Wysokosc 34.10Srednica wewnetrzna otworu montazowego 12.00Grubosc 17.00Stosowany w A127IUwaga Bearing: HC-CARGO 141071.
Numery referencyjne:Numer konkurenta234730 HC-CARGO234730 MARELLIO producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
