Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki ATE Przód VW EOS JETTA III IV 312mm

713,18 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe ATE - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: 24.0125-0158.1Specyfikacja:średnica [mm]: 312,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0Minimalna grubość [mm]: 22,0Ilość otworów: 5Ilość otworów 2: 9średnica otworu [mm]: 112,0Wysokość [mm]: 49,9średnica otworu centrującego [mm]: 65,0średnica wewnętrzna [mm]: 146,0otwór o śr [mm]: 15,3Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiTyp tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 13.0460-7184.2Specyfikacja:Szerokość 1 [mm]: 155,1Wysokość 1 [mm]: 66,0Szerokość 2 [mm]: 156,3Wysokość 2 [mm]: 71,3Grubość [mm]: 20,6Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 155Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1System hamulcowy: ATEOznaczenie kontrolne: E1 90R-02A0334/0194Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen EOS (1F7, 1F8)1.4 TSI 90 kW 2007.11 -> 2015.081.4 TSI 118 kW 2008.05 -> 2015.081.6 FSI 85 kW 2006.06 -> 2008.052.0 FSI 110 kW 2006.03 -> 2008.052.0 TFSI 147 kW 2006.03 -> 2015.082.0 TSI 155 kW 2009.11 -> 2015.083.2 V6 184 kW 2006.06 -> 2009.053.6 V6 191 kW 2009.05 -> 2010.112.0 TDI 100 kW 2010.11 -> 2015.082.0 TDI 103 kW 2006.06 -> 2008.052.0 TDI 16V 103 kW 2008.05 -> 2015.08Volkswagen JETTA III (1K2)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.101.4 TSI 103 kW 2006.07 -> 2010.101.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2010.101.4 TSI 125 kW 2006.07 -> 2010.101.6 75 kW 2005.10 -> 2010.101.6 MultiFuel 75 kW 2008.01 -> 2010.101.6 FSI 85 kW 2005.09 -> 2010.102.0 FSI 110 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TFSI 147 kW 2005.10 -> 2010.102.5 110 kW 2006.01 -> 2010.102.5 125 kW 2008.07 -> 2010.101.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2010.101.6 TDI 77 kW 2009.06 -> 2010.101.9 TDI 77 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 100 kW 2005.09 -> 2010.102.0 TDI 103 kW 2005.10 -> 2010.102.0 TDI 16V 103 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 125 kW 2006.10 -> 2010.10Volkswagen JETTA IV (162, 163)1.2 TSI 77 kW 2010.10 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.05 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2011.04 -> 2014.071.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.4 TSI Hybrid 110 kW 2011.04 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.04 -> .1.6 63 kW 2013.03 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.8 TSI 125 kW 2014.07 -> .2.0 85 kW 2010.06 -> .2.0 TSI 147 kW 2010.12 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2010.04 -> 2014.072.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.02 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.