Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Mann Filtr Kabinowy Cu4251 Opel Astra F Corsa B

52,56 zł
Dostawa od 13,99 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

FILTR KABINOWYPRZECIWPYŁKOWYPrzestrzeni PasażerskiejCU 4251FIRMY MANN - FILTER .

WYMIARYDługość [mm]: 421Szerokość [mm]: 153Wysokożć [mm]: 17,5ZASTOSOWANIEMarka Model Typ Pojemność silnika [ccm] Kod silnika Rok produkcjiCHEVROLET AGILE 1.4 Flex 1389 N 14 YF 2009.10 -CHEVROLET ASTRA hatchback 2.0 1998 C 20 NE 2002.08 -CHEVROLET ASTRA kombi 2.0 1998 C 20 NE 1996.02 -CHEVROLET CALIBRA 2.0 1998 C 20 XE 1993.10 - 1996.03CHEVROLET CELTA 1.0 999 2000.02 - 2002.07CHEVROLET CELTA 1.0 999 C 10 NE 2000.08 - 2002.02CHEVROLET CELTA 1.0 LS 999 C 10 YEH 2002.08 -CHEVROLET CELTA 1.0 Flexpower 999 X 10 YFH 2005.03 - 2008.12CHEVROLET CELTA 1.0 Flex 999 X 10 YFH 2009.01 -CHEVROLET CELTA 1.4 1389 2004.08 -CHEVROLET CORSA hatchback 1.0 996 B 10 NZ 1994.03 - 2000.07CHEVROLET CORSA hatchback 1.0 996 1997.08 - 2002.07CHEVROLET CORSA hatchback 1.0 999 X 10 E, C 10 NE 1994.03 - 2000.07CHEVROLET CORSA hatchback 1.4 GLS 1389 C 14 NZ 1994.08 - 1997.07CHEVROLET CORSA hatchback 1.6 GLS 1598 C 16 NE 1994.08 - 2002.07CHEVROLET CORSA hatchback 1.6 GS 1598 X 16 XE 1997.08 - 2002.07CHEVROLET CORSA kombi 1.0 999 1999.04 - 2002.07CHEVROLET CORSA kombi 1.6 GS 1598 X 16 XE 1997.08 - 2002.07CHEVROLET CORSA kombi 1.6 GLS 1598 C 16 NE 1997.08 - 2002.07CHEVROLET CORSA pick-up 1.6 1598 C 16 NE 1994.08 - 2002.07CHEVROLET CORSA pick-up 1.6 1598 1995.05 - 1996.12CHEVROLET CORSA sedan 1.0 996 1997.08 - 2002.07CHEVROLET CORSA sedan 1.0 996 C 10 YE 1999.08 - 2002.07CHEVROLET CORSA sedan 1.0 999 X 10 E, C 10 NE 1994.03 - 2000.07CHEVROLET CORSA sedan 1.6 GLS 1598 B 16 NE 1994.08 - 2002.07CHEVROLET MONTANA pick-up 1.4 1389 X 14 YFH 2010.11 -CHEVROLET PRISMA 1.0 Flex 999 N 10 YFH 2008.12 - 2011.01CHEVROLET PRISMA 1.4 Flex 1389 N 14 YF 2006.10 -HOLDEN ASTRA hatchback (TR) 1.6 CD 1598 1995.08 - 1998.09HOLDEN ASTRA hatchback (TR) 2.0 GSi 1998 1995.08 - 1998.09HOLDEN ASTRA sedan (TR) 1.6 CD 1598 1995.08 - 1998.01HOLDEN CALIBRA (YE) 2.0 i 16V 1998 C 20 XE 1991.10 - 1995.07HOLDEN CALIBRA (YE) 2.0 i 1998 C 20 NE 1991.10 - 1995.07HOLDEN CALIBRA (YE) 2.0 i Turbo AWD 1998 C 20 LET 1992.03 - 1997.11HOLDEN CALIBRA (YE) 2.0 i 16V 1998 1995.07 - 1997.11HOLDEN CALIBRA (YE) 2.5 i V6 2498 C 25 XE, X 25 XE 1995.07 - 1997.11IRMSCHER COUPE 1.6 16V 1598 X 16 XE 1997.01 -OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 i 1389 C 14 NZ, X 14 NZ 1991.09 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 Si 1389 C 14 SE 1992.03 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 1389 14 SE 1992.09 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 i 16V 1389 X 14 XE 1996.02 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i 1598 C 16 NZ, X 16 SZR 1992.03 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 Si 1598 C 16 SE 1992.05 - 1994.12OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i 1598 X 16 SZ 1993.05 - 1996.07OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i 16V 1598 X 16 XEL 1994.08 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 1598 16 LZ2, 16 NZR 1995.09 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.7 TDS 1686 17 DT (TC4EE1), X 17 DT (TC4EE1) 1992.03 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.7 D 1700 17 D 1992.03 - 1992.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.7 D 1700 17 DR 1992.07 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.7 TD 1700 X 17 DTL 1994.11 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.8 i 1796 C 18 NZ 1992.03 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.8 i 16V 1796 18 SE 1995.09 - 1996.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.8 i 16V 1796 C 18 SEL 1995.09 - 1997.08OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.8 i 16V 1799 C 18 XE 1993.06 - 1994.10OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.8 i 16V 1799 C 18 XEL, X 18 XE 1994.11 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 2.0 i 1998 C 20 NE 1992.03 - 1998.09OPEL ASTRA F (56_, 57_) 2.0 i 16V 1998 X 20 XEV 1995.02 - 1998.09OPEL ASTRA F CLASSIC hatchback 1.4 i 1389 X 14 NZ 1998.01 - 2002.08OPEL ASTRA F CLASSIC hatchback 1.6 i 16V 1598 X 16 XEL 1998.01 - 2002.08OPEL ASTRA F CLASSIC hatchback 1.6 i 1598 X 16 SZR 1998.01 - 2002.08OPEL ASTRA F CLASSIC kombi 1.4 i 1389 X 14 NZ 1998.01 - 2005.01OPEL ASTRA F CLASSIC kombi 1.6 i 16V 1598 X 16 XEL 1998.01 - 2005.01OPEL ASTRA F CLASSIC kombi 1.6 i 1598 X 16 SZR 1998.01 - 2005.01OPEL ASTRA F CLASSIC sedan 1.4 i 1389 X 14 NZ 1998.01 - 2002.08OPEL ASTRA F CLASSIC sedan 1.6 i 16V 1598 X 16 XEL 1998.01 - 2002.08OPEL ASTRA F CLASSIC sedan 1.6 i 1598 X 16 SZR 1998.01 - 2002.08OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 1389 14 NV 1991.09 - 1993.09OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 i 1389 C 14 NZ 1992.03 - 1998.01OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 Si 1389 C 14 SE 1992.03 - 1998.01OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 1389 14 SE 1992.09 - 1998.01