Uzwojenie alternatora 333672 HC-CARGO
Opis
UZWOJENIE ALTERNATORA HC-CARGO 333672Całkowicie nowe uzwojenie alternatora od firmy HC-CARGO. Nasze uzwojenie to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego uzwojenia w Twoim alternatorze.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowyNapiecie 14, A 180, Grubosc drutu 1.70, Liczba leadów 3, Wysokosc uzwojenia 72.00, Srednica wewnetrzna 106.00, Sredn. zewn. w mm² 137.30, Sredn. zewn. 143.00, Wysokosc 35.70Brand new HC-CARGO Alternator statorgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Uzwojenia alternatoraInformacje o produkcieDane elektryczneWymiaryGrubosc drutu 1.70Liczba leadów 3Wysokosc uzwojenia 72.00Srednica wewnetrzna 106.00Sredn. zewn. w mm² 137.30Sredn. zewn. 143.00Wysokosc 35.70Napiecie 14A 180Numery referencyjne:Zastępuje│Lista częściNumer konkurentaAS0040 AUTOSTARTER POLANDF00M320121 BOSCHF00M349950 BOSCHF00M349951 BOSCH333672 HC-CARGOO producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
