Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!
Valeo

Valeo First Pióro Wycieraczki X1 Vfb35 350 Mm

29,10 zł
Dostawa od 14,99 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

PIÓRO WYCIERACZKIFIRST FLAT BLADE MULTICONNECTIONFIRMY VALEONUMER KATALOGOWYVFB35 VM35 575780Długość [mm]: 350Długość [cal]: 14ZASTOSOWANIEMarka Model Typ Pojemność silnika [ccm] Kod silnika  Rok produkcjiCHEVROLET MATIZ (M200, M250) 796 F8CV  2005.03 -CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 796 F8CV  2005.03 -CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 995 B10S1  2005.03 -CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 LPG 995 B10S1  2005.03 -CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 995 B10S  2005.03 -DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 4WD 1296 HC-EJ  1997.10 - 2000.10DAIHATSU TERIOS (J1) 1298 K3-VE  2000.10 - 2005.10DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 1298 K3-VE  2001.09 - 2005.10DAIHATSU YRV (M2) 989 EJ-VE  2001.02 -DAIHATSU YRV (M2) 1.3 1298 K3-VE  2001.02 -DAIHATSU YRV (M2) 1298 K3-VE  2001.02 -DAIHATSU YRV (M2) 1.3 GTti 1298 K3-VET  2002.07 -FIAT 500 (312) 875 312 A2.000  2010.07 -FIAT 500 (312) 1.2 1242 169 A4.000  2007.10 -FIAT 500 (312) 1248 169 A1.000  2007.10 -FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet 1248 199 B1.000  2009.12 -FIAT 500 (312) 1368 169 A3.000  2007.10 -FIAT 500 C (312) 1.2 1242 169 A4.000  2009.09 -FIAT 500 C (312) 1248 169 A1.000  2009.09 -FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet 1248 199 B1.000  2009.09 -FIAT 500 C (312) 1368 169 A3.000  2009.09 -FIAT SEDICI 1.6 16V 4x4 1586 M16A  2006.06 -FIAT SEDICI 1586 M16A  2006.06 -FIAT SEDICI 1.6 16V 1586 M16A  2006.06 -FIAT SEDICI 1586 M16A  2006.06 -FIAT SEDICI 1.9 D Multijet 1910 D19AA  2006.06 -FIAT SEDICI 1910 D19AA  2006.06 -FIAT SEDICI 2.0 D Multijet 1956 D20AA  2006.06 -FIAT SEDICI 1956 D20AA  2006.06 -FORD KA (RU8) 1.2 1242 FP4  2008.10 -FORD KA (RU8) 1248 FD4  2008.10 -HONDA CIVIC VII coupe (EM2) 1.7 i 1668 D17A8  2001.05 - 2005.12HONDA CIVIC VII coupe (EM2) 1668 D17A5, D17A9  2001.05 - 2005.12HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 iS (EP1) 1396 D14Z5, D14Z6  2001.02 - 2005.09HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1590 D16V1  2001.02 - 2005.09HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.7 CTDi 1686 4EE-2  2002.01 - 2005.09HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1998 K20A2  2001.09 - 2005.09HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 2.0 i Sport 1998 K20A3  2001.09 - 2005.09HONDA CIVIC VII sedan (ES) 1339 LDA1  2004.01 - 2005.09HONDA CIVIC VII sedan (ES) 1.4 (ES4) 1396 D14Z5  2000.12 - 2005.09HONDA CIVIC VII sedan (ES) 1590 D16V1  2001.02 - 2005.09HONDA JAZZ II (GD) 1.2 1243 L12A1  2002.03 - 2008.07HONDA JAZZ II (GD) 1339 L13A1  2002.03 - 2008.07HONDA JAZZ III (GE) 1.2 1198 L12B1  2008.07 -HONDA JAZZ III (GE) 1339 L13Z1  2008.07 -HONDA JAZZ III (GE) 1.3 HYBRID 1339 LDA3  2011.04 -HONDA STREAM (RN) 1668 D17A2  2001.05 -HONDA STREAM (RN) 2.0 16V 1998 K20A1  2001.05 -HYUNDAI ix20 (JC) 1396 G4FA  2010.11 -HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 CRDi 1396 D4FC  2010.11 -HYUNDAI ix20 (JC) 1396 D4FC-M  2011.06 -HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 CRDI 1582 D4FB  2011.06 -HYUNDAI ix20 (JC) 1591 G4FC  2010.11 -JEEP CJ5 - CJ8 2.5 2464  1984.01 - 1987.12JEEP CJ5 - CJ8 2471  1979.09 - 1983.12JEEP CJ5 - CJ8 5.0 4981  1973.01 - 1981.12JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 2464 EPE  1991.12 - 1996.08JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 4.0 3964 ERH  1991.12 - 1996.08JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 4235 6L  1986.08 - 1989.08JEEP WRANGLER II (TJ) 2.4 2429 ED1  2002.11 - 2007.04JEEP WRANGLER II (TJ) 2464 P00  1996.08 - 2007.04JEEP WRANGLER II (TJ) 4.0 3960 S01  1996.08 - 2007.04JEEP WRANGLER II (TJ) 3960  1998.06 - 2007.04JEEP WRANGLER II (TJ) 4.0 Rubicon 3960  2003.08 - 2007.04KIA VENGA (YN) 1396 D4FC  2010.02 -KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 90 1396 D4FC  2010.02 -KIA VENGA (YN) 1396 G4FA-L  2010.02 -KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 75 1396 D4FC  2010.02 -KIA VENGA (YN) 1582 D4FB  2010.02 -KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 128 1582 D4FB  2010.02 -KIA VENGA (YN) 1591 G4FC  2010.02 -LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet 1248 188 A9.000  2004.10 -LANCIA MUSA (350) 1248 199 A3.000  2006.09 -LANCIA MUSA (350) 1.4 1368 843 A 1.000  2004.10 -LANCIA MUSA (350) 1368 350 A1.000  2005.09 -LANCIA MUSA (350) 1.9 D Multijet 1910 188 B2.000  2004.10 -MAZDA 2 (DE) 1349 ZJ-VE  2007.10 -MAZDA 2 (DE) 1.3 1349 ZJ-VE  2007.10 -MAZDA 2 (DE) 1349 ZJ-VE  2010.01 -MAZDA 2 (DE) 1.4 MZR-CD 1399  2008.01 -MAZDA 2 (DE) 1498 ZY-VE, ZY-DE  2007.10 -MAZDA 2 (DE) 1.5 MZR 1498  2011.06 -MAZDA 2 (DE) 1560  2008.10 -MAZDA 2 (DE) 1.6 MZ-CD 1560  2011.06 -NISSAN MICRA IV (K13) 1198 HR12DE  2010.05 -NISSAN MICRA IV (K13) 1.2 DIG 1198 HR12DDR  2011.04 -NISSAN NOTE (E11) 1386 CR14DE  2006.03 -