Valeo First Pióro Wycieraczki X1 Vfb35 350 Mm
Opis
PIÓRO WYCIERACZKIFIRST FLAT BLADE MULTICONNECTIONFIRMY VALEONUMER KATALOGOWYVFB35 VM35 575780Długość [mm]: 350Długość [cal]: 14ZASTOSOWANIEMarka Model Typ Pojemność silnika [ccm] Kod silnika Rok produkcjiCHEVROLET MATIZ (M200, M250) 796 F8CV 2005.03 -CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 796 F8CV 2005.03 -CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 995 B10S1 2005.03 -CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 LPG 995 B10S1 2005.03 -CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 995 B10S 2005.03 -DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 4WD 1296 HC-EJ 1997.10 - 2000.10DAIHATSU TERIOS (J1) 1298 K3-VE 2000.10 - 2005.10DAIHATSU TERIOS (J1) 1.3 1298 K3-VE 2001.09 - 2005.10DAIHATSU YRV (M2) 989 EJ-VE 2001.02 -DAIHATSU YRV (M2) 1.3 1298 K3-VE 2001.02 -DAIHATSU YRV (M2) 1298 K3-VE 2001.02 -DAIHATSU YRV (M2) 1.3 GTti 1298 K3-VET 2002.07 -FIAT 500 (312) 875 312 A2.000 2010.07 -FIAT 500 (312) 1.2 1242 169 A4.000 2007.10 -FIAT 500 (312) 1248 169 A1.000 2007.10 -FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet 1248 199 B1.000 2009.12 -FIAT 500 (312) 1368 169 A3.000 2007.10 -FIAT 500 C (312) 1.2 1242 169 A4.000 2009.09 -FIAT 500 C (312) 1248 169 A1.000 2009.09 -FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet 1248 199 B1.000 2009.09 -FIAT 500 C (312) 1368 169 A3.000 2009.09 -FIAT SEDICI 1.6 16V 4x4 1586 M16A 2006.06 -FIAT SEDICI 1586 M16A 2006.06 -FIAT SEDICI 1.6 16V 1586 M16A 2006.06 -FIAT SEDICI 1586 M16A 2006.06 -FIAT SEDICI 1.9 D Multijet 1910 D19AA 2006.06 -FIAT SEDICI 1910 D19AA 2006.06 -FIAT SEDICI 2.0 D Multijet 1956 D20AA 2006.06 -FIAT SEDICI 1956 D20AA 2006.06 -FORD KA (RU8) 1.2 1242 FP4 2008.10 -FORD KA (RU8) 1248 FD4 2008.10 -HONDA CIVIC VII coupe (EM2) 1.7 i 1668 D17A8 2001.05 - 2005.12HONDA CIVIC VII coupe (EM2) 1668 D17A5, D17A9 2001.05 - 2005.12HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 iS (EP1) 1396 D14Z5, D14Z6 2001.02 - 2005.09HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1590 D16V1 2001.02 - 2005.09HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.7 CTDi 1686 4EE-2 2002.01 - 2005.09HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1998 K20A2 2001.09 - 2005.09HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 2.0 i Sport 1998 K20A3 2001.09 - 2005.09HONDA CIVIC VII sedan (ES) 1339 LDA1 2004.01 - 2005.09HONDA CIVIC VII sedan (ES) 1.4 (ES4) 1396 D14Z5 2000.12 - 2005.09HONDA CIVIC VII sedan (ES) 1590 D16V1 2001.02 - 2005.09HONDA JAZZ II (GD) 1.2 1243 L12A1 2002.03 - 2008.07HONDA JAZZ II (GD) 1339 L13A1 2002.03 - 2008.07HONDA JAZZ III (GE) 1.2 1198 L12B1 2008.07 -HONDA JAZZ III (GE) 1339 L13Z1 2008.07 -HONDA JAZZ III (GE) 1.3 HYBRID 1339 LDA3 2011.04 -HONDA STREAM (RN) 1668 D17A2 2001.05 -HONDA STREAM (RN) 2.0 16V 1998 K20A1 2001.05 -HYUNDAI ix20 (JC) 1396 G4FA 2010.11 -HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 CRDi 1396 D4FC 2010.11 -HYUNDAI ix20 (JC) 1396 D4FC-M 2011.06 -HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 CRDI 1582 D4FB 2011.06 -HYUNDAI ix20 (JC) 1591 G4FC 2010.11 -JEEP CJ5 - CJ8 2.5 2464 1984.01 - 1987.12JEEP CJ5 - CJ8 2471 1979.09 - 1983.12JEEP CJ5 - CJ8 5.0 4981 1973.01 - 1981.12JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 2464 EPE 1991.12 - 1996.08JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 4.0 3964 ERH 1991.12 - 1996.08JEEP WRANGLER I (YJ, SJ_) 4235 6L 1986.08 - 1989.08JEEP WRANGLER II (TJ) 2.4 2429 ED1 2002.11 - 2007.04JEEP WRANGLER II (TJ) 2464 P00 1996.08 - 2007.04JEEP WRANGLER II (TJ) 4.0 3960 S01 1996.08 - 2007.04JEEP WRANGLER II (TJ) 3960 1998.06 - 2007.04JEEP WRANGLER II (TJ) 4.0 Rubicon 3960 2003.08 - 2007.04KIA VENGA (YN) 1396 D4FC 2010.02 -KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 90 1396 D4FC 2010.02 -KIA VENGA (YN) 1396 G4FA-L 2010.02 -KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 75 1396 D4FC 2010.02 -KIA VENGA (YN) 1582 D4FB 2010.02 -KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 128 1582 D4FB 2010.02 -KIA VENGA (YN) 1591 G4FC 2010.02 -LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet 1248 188 A9.000 2004.10 -LANCIA MUSA (350) 1248 199 A3.000 2006.09 -LANCIA MUSA (350) 1.4 1368 843 A 1.000 2004.10 -LANCIA MUSA (350) 1368 350 A1.000 2005.09 -LANCIA MUSA (350) 1.9 D Multijet 1910 188 B2.000 2004.10 -MAZDA 2 (DE) 1349 ZJ-VE 2007.10 -MAZDA 2 (DE) 1.3 1349 ZJ-VE 2007.10 -MAZDA 2 (DE) 1349 ZJ-VE 2010.01 -MAZDA 2 (DE) 1.4 MZR-CD 1399 2008.01 -MAZDA 2 (DE) 1498 ZY-VE, ZY-DE 2007.10 -MAZDA 2 (DE) 1.5 MZR 1498 2011.06 -MAZDA 2 (DE) 1560 2008.10 -MAZDA 2 (DE) 1.6 MZ-CD 1560 2011.06 -NISSAN MICRA IV (K13) 1198 HR12DE 2010.05 -NISSAN MICRA IV (K13) 1.2 DIG 1198 HR12DDR 2011.04 -NISSAN NOTE (E11) 1386 CR14DE 2006.03 -
