Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki FERODO Tył POLO 9N, 6R

243,39 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Ferodo - TyłKomplet na oś Nr katalogowy: DDF929CSpecyfikacja:średnica [mm]: 232Wysokość [mm]: 39,3Ciężar [kg]: 2,90Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9Minimalna grubość [mm]: 7Ilość otworów: 5średnica otworu centrującego [mm]: 65Moment dokręcenia [Nm]: 120Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: FDB1788Specyfikacja:Grubość [mm]: 17Długość [mm]: 87Ciężar [kg]: 1Wysokość 1 [mm]: 53System hamulcowy: TRWNumer WVA: 20961Numer WVA: 23554Zastosowanie:Volkswagen POLO (6R1, 6C1)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.0 TSI 81 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.06 -> .1.2 51 kW 2009.06 -> .1.2 TSI 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSI 16V 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 77 kW 2009.11 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 BiFuel 60 kW 2010.03 -> 2011.011.4 (6R1) 63 kW 2009.03 -> 2014.051.4 TSI 103 kW 2012.10 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.4 GTI 132 kW 2010.05 -> .1.6 BiFuel 60 kW 2011.01 -> .1.6 66 kW 2014.07 -> .1.6 77 kW 2010.01 -> .1.6 81 kW 2014.07 -> .1.8 GTI 141 kW 2014.11 -> .2.0 R WRC 162 kW 2013.08 -> .1.2 TDI 55 kW 2009.10 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.05 -> .1.6 TDI 55 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 66 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 77 kW 2009.06 -> .

Volkswagen POLO (9N_)1.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2009.111.8 GTi Cup Edition 132 kW 2006.05 -> 2009.112.0 85 kW 2004.10 -> 2012.012.0 Total Flex 88 kW 2008.10 -> 2012.01Volkswagen POLO sedan (9A4, 9A2, 9N2)1.4 55 kW 2002.11 -> 2012.041.4 74 kW 2003.11 -> .1.6 74 kW 2002.09 -> .1.4 TDI 55 kW 2003.07 -> .1.9 SDI 47 kW 2002.09 -> .1.9 TDi 74 kW 2002.09 -> .

Volkswagen POLO sedan (9N4)1.9 TDI 74 kW 2003.07 -> 2010.12Volkswagen POLO Van (6R)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.