Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Klocki TEXTAR Tył AUDI A5

204,05 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Klocki hamulcowe Textar - TyłKomplet na oś Nr katalogowy: 2460602Specyfikacja:Szerokość [mm]: 116,6Wysokość [mm]: 58,5Grubość [mm]: 17,5System hamulcowy: LucasInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: nie przygotowany dla wskaźnika zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowegoArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A5 (8T3)1.8 TFSI 118 kW 2009.05 -> 2011.091.8 TFSI 125 kW 2007.10 -> 2017.011.8 TFSI 130 kW 2015.05 -> 2017.012.0 TFSI 132 kW 2008.11 -> 2012.032.0 TFSI 155 kW 2008.06 -> 2013.112.0 TFSI quattro 155 kW 2008.06 -> 2017.012.0 TFSI quattro 162 kW 2012.03 -> 2017.012.0 TFSI Flexfuel quattro 162 kW 2012.03 -> 2017.012.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI 169 kW 2015.08 -> 2017.012.0 TFSI quattro 169 kW 2015.08 -> 2017.013.2 quattro 190 kW 2007.09 -> 2010.123.2 FSI 195 kW 2007.06 -> 2012.033.2 FSI quattro 195 kW 2007.06 -> 2012.032.0 TDI 120 kW 2008.08 -> 2017.012.0 TDI 125 kW 2008.08 -> 2012.032.0 TDI quattro 125 kW 2008.08 -> 2012.032.0 TDI 130 kW 2011.10 -> 2017.012.0 TDI quattro 130 kW 2011.12 -> 2017.012.0 TDI 140 kW 2013.09 -> 2017.012.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2017.012.7 TDI 120 kW 2007.09 -> 2012.032.7 TDI 140 kW 2007.06 -> 2012.033.0 TDI 150 kW 2011.10 -> 2017.013.0 TDI quattro 155 kW 2008.03 -> 2010.053.0 TDI quattro 160 kW 2015.05 -> 2017.013.0 TDI quattro 176 kW 2007.06 -> 2012.033.0 TDI quattro 180 kW 2011.10 -> 2017.01Audi A5 kabriolet (8F7)1.8 TFSI 118 kW 2009.09 -> 2012.031.8 TFSI 125 kW 2011.10 -> 2016.031.8 TFSI 130 kW 2015.05 -> 2017.012.0 TFSI 132 kW 2009.03 -> 2012.032.0 TFSI 155 kW 2009.03 -> 2014.062.0 TFSI quattro 155 kW 2009.03 -> 2017.012.0 TFSI 162 kW 2013.05 -> 2014.122.0 TFSI quattro 162 kW 2012.03 -> 2017.012.0 TFSI Flexfuel quattro 162 kW 2012.03 -> 2017.012.0 TFSI quattro 162 kW 2013.09 -> 2017.012.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI 169 kW 2015.08 -> 2017.012.0 TFSI quattro 169 kW 2015.08 -> 2017.013.2 FSI 195 kW 2009.03 -> 2012.033.2 FSI quattro 195 kW 2009.03 -> 2012.032.0 TDI 105 kW 2011.10 -> 2015.052.0 TDI 110 kW 2013.05 -> 2017.012.0 TDI 120 kW 2009.05 -> 2014.062.0 TDI 125 kW 2009.05 -> 2012.032.0 TDI 130 kW 2011.10 -> 2017.012.0 TDI quattro 130 kW 2012.01 -> 2015.052.0 TDI 140 kW 2013.09 -> 2017.012.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2017.012.7 TDI 120 kW 2009.05 -> 2012.032.7 TDI 140 kW 2009.03 -> 2012.033.0 TDI 150 kW 2011.10 -> 2017.013.0 TDI quattro 160 kW 2015.05 -> 2017.013.0 TDI quattro 176 kW 2009.03 -> 2012.033.0 TDI quattro 180 kW 2011.10 -> 2017.01Audi A5 kabriolet (F57)2.0 TFSI 140 kW 2017.03 -> .2.0 TFSI 185 kW 2017.03 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2017.03 -> .3.0 TDI 160 kW 2017.03 -> .3.0 TDI quattro 210 kW 2016.11 -> .

Audi A5 Sportback (8TA)1.8 TFSI 106 kW 2014.09 -> 2017.011.8 TFSI 118 kW 2009.11 -> 2011.091.8 TFSI 125 kW 2011.08 -> 2017.011.8 TFSI 130 kW 2015.05 -> 2017.012.0 TFSI 132 kW 2009.09 -> 2014.062.0 TFSI 155 kW 2009.09 -> 2013.112.0 TFSI quattro 155 kW 2009.09 -> 2017.012.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI 169 kW 2015.08 -> 2017.012.0 TFSI quattro 169 kW 2015.08 -> 2017.013.2 FSI quattro 195 kW 2009.09 -> 2012.032.0 TDI 100 kW 2009.09 -> 2017.012.0 TDI 105 kW 2009.09 -> 2017.012.0 TDI 110 kW 2013.05 -> 2017.012.0 TDI 120 kW 2009.09 -> 2017.012.0 TDI 125 kW 2009.09 -> 2012.032.0 TDI quattro 125 kW 2009.09 -> 2012.032.0 TDI 130 kW 2011.10 -> 2017.012.0 TDI quattro 130 kW 2011.12 -> 2017.012.0 TDI 140 kW 2013.09 -> 2017.012.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2017.012.7 T