Tarcze Klocki ATE Przód - SKODA FABIA II III 288mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe ATE - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 24.0125-0113.1Specyfikacja:średnica [mm]: 288,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0Minimalna grubość [mm]: 22,0Ilość otworów: 5średnica otworu [mm]: 100,0Wysokość [mm]: 34,5średnica otworu centrującego [mm]: 65,0średnica wewnętrzna [mm]: 136,0otwór o śr [mm]: 15,6Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiTyp tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 13.0460-7184.2Specyfikacja:Szerokość 1 [mm]: 155,1Wysokość 1 [mm]: 66,0Szerokość 2 [mm]: 156,3Wysokość 2 [mm]: 71,3Grubość [mm]: 20,6Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 155Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1System hamulcowy: ATEOznaczenie kontrolne: E1 90R-02A0334/0194Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Skoda FABIA II (542)1.2 44 kW 2006.12 -> 2014.121.2 12V 44 kW 2011.11 -> 2014.121.2 51 kW 2007.01 -> 2014.121.2 TSI 63 kW 2010.03 -> 2014.121.2 TSI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.4 63 kW 2007.01 -> 2014.121.4 TSI RS 132 kW 2010.05 -> 2014.121.6 77 kW 2007.04 -> 2014.121.2 TDI 55 kW 2010.05 -> 2014.121.4 TDI 51 kW 2007.02 -> 2010.031.4 TDI 59 kW 2007.01 -> 2010.031.6 TDI 55 kW 2010.04 -> 2014.121.6 TDI 66 kW 2010.03 -> 2014.121.6 TDI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.9 TDI 77 kW 2007.04 -> 2010.03Skoda FABIA II Combi (545)1.2 44 kW 2007.10 -> 2014.111.2 12V 44 kW 2011.11 -> 2014.121.2 51 kW 2007.10 -> 2014.121.2 TSI 63 kW 2010.03 -> 2014.121.2 TSI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.4 63 kW 2007.10 -> 2014.121.4 TSI RS 132 kW 2010.05 -> 2014.121.6 77 kW 2007.10 -> 2014.121.2 TDI 55 kW 2010.05 -> 2014.121.4 TDI 51 kW 2007.10 -> 2010.031.4 TDI 59 kW 2007.10 -> 2010.031.6 TDI 55 kW 2010.04 -> 2014.121.6 TDI 66 kW 2010.03 -> 2014.121.6 TDI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.9 TDI 77 kW 2007.10 -> 2010.03Skoda FABIA III (NJ3)1.0 44 kW 2014.08 -> .1.0 55 kW 2014.08 -> .1.2 TSI 66 kW 2014.08 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.08 -> .1.6 81 kW 2015.01 -> .1.4 TDI 55 kW 2015.05 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.08 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.08 -> .
Skoda FABIA III kombi (NJ5)1.0 44 kW 2014.10 -> .1.0 55 kW 2014.10 -> .1.2 TSI 66 kW 2014.10 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.10 -> .1.6 81 kW 2015.01 -> .1.4 TDI 55 kW 2015.05 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.10 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.10 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
