Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze klocki TRW tył VOLVO S60 II S80 II V60 went

569,28 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe TRW - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: DF6387Specyfikacja:Ilość otworów: 5średnica [mm]: 302średnica otworu centrującego [mm]: 63,5Wysokość [mm]: 40,8Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 20średnica otworu [mm]: 108Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: GDB1685Specyfikacja:System hamulcowy: TRWDługość [mm]: 106,2Wysokość [mm]: 48,6Grubość [mm]: 16,8Oznaczenie kontrolne: E9 90R - 01120/2048Zastosowanie:Volvo S60 II (134)1.5 T2 90 kW 2015.10 -> .1.5 T3 112 kW 2015.03 -> .

T3 110 kW 2010.04 -> 2015.122.0 T3 112 kW 2015.03 -> .

T4 132 kW 2010.04 -> 2015.12T4F 132 kW 2011.04 -> 2015.122.0 T4 140 kW 2015.03 -> .

T5 180 kW 2013.09 -> .

T5 225 kW 2013.08 -> .2.0 Polestar AWD 270 kW 2015.06 -> .2.0 T 132 kW 2012.05 -> 2015.122.0 T 149 kW 2010.04 -> 2011.12T5 177 kW 2010.04 -> 2014.122.5 T5 186 kW 2011.09 -> .2.5 T5 AWD 186 kW 2012.09 -> .

T6 225 kW 2013.09 -> .

T6 AWD 225 kW 2015.09 -> .

T6 AWD 224 kW 2010.04 -> 2015.12T6 AWD 242 kW 2014.04 -> 2015.123.0 T AWD 258 kW 2014.04 -> .

DRIVe / D2 84 kW 2011.01 -> 2015.122.0 D2 88 kW 2015.03 -> .2.0 D3 110 kW 2015.03 -> .

D4 133 kW 2013.09 -> 2015.122.0 D4 140 kW 2015.03 -> .2.0 D5 165 kW 2015.03 -> .

D3 100 kW 2012.05 -> 2015.12D3 120 kW 2010.04 -> 2014.12D4 120 kW 2010.04 -> 2014.122.4 D4 AWD 140 kW 2015.03 -> .

D5 151 kW 2010.04 -> 2011.12D5 AWD 151 kW 2010.04 -> 2011.12D5 158 kW 2011.04 -> 2015.12D5 AWD 158 kW 2011.04 -> 2015.12D5 169 kW 2014.04 -> 2015.12D5 AWD 169 kW 2014.04 -> 2015.12Volvo S80 II (124)T4 132 kW 2010.10 -> .

T4F 132 kW 2011.05 -> .

T5 180 kW 2013.09 -> .2.0 Drive- E 180 kW 2014.12 -> .2.0 107 kW 2008.01 -> 2012.092.0 FlexFuel 107 kW 2008.01 -> 2011.122.0 T 149 kW 2010.01 -> .

T5 177 kW 2010.10 -> .2.5 T 183 kW 2012.09 -> .2.5 T 187 kW 2012.01 -> .2.5 T 147 kW 2006.03 -> 2011.122.5 T FlexFuel 147 kW 2008.05 -> 2011.122.5 T 170 kW 2010.01 -> 2012.122.5 T FlexFuel 170 kW 2010.01 -> 2011.12T6 AWD 210 kW 2007.01 -> 2010.12T6 AWD 224 kW 2010.10 -> 2016.123.2 175 kW 2006.03 -> .3.2 AWD 175 kW 2007.01 -> 2010.123.2 179 kW 2010.01 -> .3.2 AWD 179 kW 2010.01 -> 2012.124.4 V8 AWD 232 kW 2006.03 -> 2012.031.6 D DRIVe 80 kW 2010.01 -> 2011.121.6 DRIVe 84 kW 2011.06 -> .

D4 133 kW 2013.09 -> .

D3 100 kW 2012.05 -> .

D3 / D4 120 kW 2010.01 -> .2.0 TDi 100 kW 2008.02 -> 2011.032.4 D 120 kW 2006.03 -> .2.4 D 129 kW 2010.01 -> 2011.03D5 136 kW 2006.03 -> .

D5 AWD 136 kW 2007.01 -> .

D5 151 kW 2010.01 -> .

D5 AWD 151 kW 2010.01 -> .

D5 158 kW 2011.06 -> .

D5 AWD 158 kW 2011.06 -> .

Volvo V60 (155, 157)1.5 T2 90 kW 2015.10 -> .

T3 112 kW 2015.03 -> .

T3 110 kW 2010.09 -> 2015.12T4 132 kW 2010.09 -> 2015.12T4F 132 kW 2011.04 -> 2015.12T3 112 kW 2015.03 -> .2.0 T4 140 kW 2015.03 -> .

T5 180 kW 2013.10 -> .

T6 225 kW 2013.10 -> .

T6 AWD 225 kW 2013.10 -> .2.0 Polestar AWD 270 kW 2015.06 -> .

T5 157 kW 2013.10 -> .2.0 T 149 kW 2010.07 -> 2012.12T5 177 kW 2010.09 -> 2014.12T6 AWD 224 kW 2010.07 -> 2015.12T6 AWD 242 kW 2014.04 -> 2015.123.0 T AWD 258 kW 2014.04 -> .1.6 DRIVe 84 kW 2011.02 -> 2015.122.0 D2 88 kW 2015.03 -> .

D4 133 kW 2013.10 -> 2015.122.0 D4 140 kW 2015.03 -> .

D5 165 kW 2015.03 -> .2.0 D3 110 kW 2015.03 -> .

D3 100 kW 2012.05 -> 2015.12D3 / D4 120 kW 2010.07 -> 2014.12D4 AWD 120 kW 2012.05 -> .

D4 AWD 133 kW 2013.10 -> 2015.12D4 AWD 140 kW 2015.03 -> .

D5 151 kW 2010.07 -> 2011.12D5 AWD