Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Pasek Klinowy Uzębiony Avx | Avx-10x1375

12,58 zł
Dostawa od 12,30 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Kod produktu: AVX-10X1375-PCS-MSDANE TECHNICZNE:Ciężar brutto [kg]: 0,11Ciężar netto [kg]: 0,11Długość [mm]: 1375--- UWAGA! ---W jednym modelu auta, mogą występować różne warianty części.

Przygotuj niezbędne informacje o swoim samochodzie a następnie porównaj je z ofertą:markamodelpojemnośćmocrok produkcjipełen numer nadwozia - VIN (17 znaków)W przypadku niepewności o właściwy dobór części, po zakupie zalecana jest weryfikacja wg numeru VIN.

Zastosowania:CHRYSLER VISION 3.5 TSi 3518 cm3 155 kW 211 HP 1993.09-1997.12

IVECO MK 110-13 A 6128 cm3 96-99 kW 131-135 HP 1983.01-1991.12

IVECO MK 110-13 AH 6128 cm3 96-99 kW 131-135 HP 1983.01-1985.12

IVECO MK 80-13 A 6128 cm3 96-99 kW 131-135 HP 1983.01-1991.12

IVECO MK 80-13 A 6128 cm3 96-99 kW 131-135 HP 1983.01-1991.12

IVECO MK 80-13 AH 6128 cm3 96-99 kW 131-135 HP 1983.01-1991.12

IVECO MK 80-13 AT 6128 cm3 96-99 kW 131-135 HP 1983.01-1991.12

IVECO MK 80-13 AW 6128 cm3 96-99 kW 131-135 HP 1983.01-1991.12

IVECO MK 80-13 AW 6128 cm3 96-99 kW 131-135 HP 1983.01-1989.12

IVECO MK 90-13 A 6128 cm3 96-99 kW 131-135 HP 1983.01-1991.12

IVECO MK 90-13 AH 6128 cm3 96-99 kW 131-135 HP 1983.01-1991.12

IVECO P/PA-Haubenfahrzeuge 120-13 ANW 6128 cm3 96-99 kW 131-135 HP 1983.01-1990.09

MAN M 2000 L 12.224, 12.225, LK, LRK 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-.

MAN M 2000 L 14.224 LAC, LARC 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-.

MAN M 2000 L 14.224 LAK, LARK, LAK-L 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-.

MAN M 2000 L 14.224 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-.

MAN M 2000 L 14.224 LK, LRK 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-.

MAN M 2000 L 15.224 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-.

MAN M 2000 L 15.224 LK, LRK, LK-L 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-.

MAN M 2000 L 18.224, 18.225, LAC, LARC 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-.

MAN M 2000 L 18.224, 18.225, LAK, LARK, LAK-L 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-.

MAN M 2000 L 18.224, 18.225, LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-.

MAN M 2000 L 18.224, 18.225, LK, LK-L, LLK, LLK-L, LLRK, LRK 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-.

MAN M 2000 M 14.224 MAK, MAK-L, MARK 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-2005.12

MAN M 2000 M 14.224 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-2005.12

MAN M 2000 M 14.224 MK 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-2005.12

MAN M 2000 M 14.224 MLS, MLRS 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-2005.12

MAN M 2000 M 18.224 MAC, MARC 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-2005.12

MAN M 2000 M 18.224 MAK, MAK-L, MARK 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-2005.12

MAN M 2000 M 18.224 MK, MK-L, MLK, MLRK, MRK 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-2005.12

MAN M 2000 M 18.224 MLS, MLRS 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-2005.12

MAN M 2000 M 25.224 MNLC, MNLLC, MNLRC, MNLLRC, MVLC 6871 cm3 162- kW 220- HP 1995.08-2005.12Numery Oryginalne i ZamiennikiCHRYSLER 4573017

FIAT 4638401

FORD 1798078

FORD 2720E8A602C

IVECO 02234343

IVECO 1195572

IVECO 2231313

IVECO 2234343

IVECO 4638101

IVECO 4766300

MAN 06580731361

MAN 06580731362

MAN 6580430136

MAN 6580432136

MAN 6580721361

VOLVO 950826

VOLVO 958325

CONTINENTAL CTAM AVX10X1375

GATES AVX10X1375HD

GENERAL MOTORS 02696230

GENERAL MOTORS 91073827

MAPCO 101375

SCT - MANNOL V235

JP GROUP 1218001700

KLAXCAR FRANCE 60157s

STELLOX 01-01375-SX